Zula Get XML Url Failed Hatası Çözümü

0

Zula Get XML Url Failed Hatası Çözümü

Zula severlerin eğlencesini yarım bırakan hatalardan birisi olan XML Url Failed hatasının temel sebebi internet bağlantısında yaşanan kesilmeler ve hatalardır. Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısını kontrol ederek sorunu genellikle çözüme kavuşturabilirsiniz. Fakat internetinizde sorun olmadığı halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız aşağıda sizlerle paylaştığımız bilgileri inceleyebilirsiniz.

Zula Get XML Url Failed Hatası Çözümü

Yöntem 1: Zula oyununu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Bazı durumlarda bilgisayarınız yönetici olarak çalıştırılmayan uygulamalarda bu gibi hataların alınmasına sebep olabiliyor.

Yöntem 2: Sisteminizin Zula ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Sistem gereksinimleriniz minimum ihtiyaçları karşılamıyor ise bu gibi hatalar alıyor olabilirsiniz.

Yöntem 3: Antivirüs programınıza Zula oyununu tanıtın yani programınız Zula’yı oyun olarak görmeli.

Yöntem 4: Eğer hata almaya devam ediyorsanız oyunu baştan kurmayı deneyin. Bunun için resmi Zula internet sitesine girerek oyunu buradan indirmelisiniz. Oyunu indirip tekrar kurduğunuzda muhtemelen hata ortadan kalkacaktır. Sorun oyun dosyalarında yaşanan hatalardan kaynaklı oluyor olabilir.

Yöntem 5: Son olarak deneyebileceğiniz bir çözüm yolu ise bilgisayarınızı yeniden başlatmak. Genellikle internetle alakalı olmasına rağmen bazı durumlarda bilgisayar çalışma sırasında yeni güncellemeler ve düzenlemelerin işlenebilmesi için yeniden başlatma gerekebilir. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda büyük olasılıkla bu hatayı çözmüş olacaksınız.

Eğer yukarıda yer alan tüm çözüm yollarına rağmen hata ortadan kalkmadıysa Zula destek ekibiyle iletişime geçebilir ve yardım talep edebilirsiniz. Bilinen çözüm yolları arasında farklı bir anlatım veya yöntem bulunmamaktadır.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.