Zula’da Sprey Nasıl Kullanılır? – Zula Sprey Sıkma

0

Zula’da Sprey Nasıl Kullanılır? – Zula Sprey Sıkma

İlk ve tek Türk yapımı FPS oyunu olma özelliğine sahip olan Zula, gün geçmiyor ki oyuncularla yeni bir özellik paylaşıyor. Devamlı geliştirilmeye devam eden oyun, zaman içerisinde aktif milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başarmasının yanı sıra dünya genelinde büyük bir yankı uyandırmayı başardı.

Free to Play olarak isimlendirilen ve ücretsiz olarak oyuncular ile paylaşılan FPS oyunu, oyun içi satış özelliği sayesinde masraflarını karşılamayı başarıyor. Başarılı grafikleri ile “Türkler de yapabiliyormuş abi” dedirten başarılı yapım, oyun içerisinde kullanıcıların merakla beklediği Sprey özelliğini aktif etti. Bu yeni özelliği duyurular ya da oyun içerisinde diğer oyuncuların kullanmasıyla fark eden oyun severler ise Sprey nasıl kullanılır diye araştırmaya başladı.

Zula’da sprey nasıl kullanılır?

Zula, oyun içerisinde duvarlara sprey ismi verilen özellik sayesinde bazı şekiller ya da yazılar yazmanıza izin veriyor. Sprey yapabilmek için öncelikle Zula parasına sahip olmanız gerekiyor. Çünkü market üzerinden almanız gereken spreyleri daha sonrasında çantanız üzerinden aktif etmeniz gerekmektedir. Çantanızda yer alan Spreyi seçmenizin ardından “Kullan” seçeneğini aktif ettiğiniz takdirde, spreyiniz kullanıma hazır hale gelecektir.

Daha sonrasında kullanıma uygun, aktif edilmiş spreylerinizi oyun içerisinde herhangi bir duvar veya zeminin üzerine yaklaşmanızın ardından klavyenizde yer alan “T” tuşuna basarak kullanabilirsiniz. Yeni ve etkileyici spreyler almak için oyun içerisinde Market>Ürünler>Sprey seçeneklerini takip etmeniz yeterli.Bu işlemlerin ardından Zula Sprey Sıkma işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.